giriş
7.Alternatif Müzik Günleri //ODTÜ MT

7.Alternatif Müzik Günleri

Bu sene 7.sini düzenlediğimiz Alternatif Müzik Günleri, 14 Kasım ve 15 Kasım tarihlerinde Mimarlık Amfisinde gerçekleşecek!

Tamamen bağımsız olarak gerçekleşecek olan etkinliğimizde amacımız çeşitli müzik tarzlarıyla uğraşıp emek veren sanatçıları müziği seven ve değer veren dinleyicilerle buluşturmak.

ODTÜ MT'nin en yeni etkinliği olan Alternatif Müzik Günleri, adından da anlaşılacağı gibi ana akımdan uzak ve çıkış yapmakta olan türleri dinlememizi sağlıyor. ODTÜ MT olarak belirli bir tür sınırlamasına bağlı kalmadan müziği özgür ve günümüzün tüketim aracı haline gelmiş yapısından uzak bir şekilde yaşayacağımızı arzuladığımız bu yeni etkinliğin hem amacına uygun olmasını hem de yeni bir soluk getirmesini umuyoruz.

Etkinliğin ücreti gün başı 10 TL’dir. 6-7-8-11-12-13 Kasım tarihlerinde kütüphane önünde veya içinde, 9-10 Kasım tarihlerinde çarşı önünde ve etkinlik süresi boyunca da mimarlık amfisi önünde olacak standdan bilet temin edebilirsiniz.

Biletleri kampüs dışından Haymatlos Mekan, Rakun Pub ve Naz Gıda'da temin edebilirsiniz.

-Kütüphane standı 10.30-17.30, haftasonu çarşı standı 11.30-17.30 arasında açık olacak.

-Etkinliğe ODTÜ dışından katılabilmek için, ODTÜ Kampüsü’ ne gelmeden önce mutlaka etkinlik biletini almış olmanız gerekmektedir.

-Okul dışından gelecek kişilerin kapıda biletlerini göstermeleri gerekmektedir.

-ODTÜ Müzik Toplulukları etkinlik programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

-ODTÜ Müzik Toplulukları 7. Alternatif Müzik Günleri boyunca etkinliğin yapılacağı Mimarlık Amfisi’nde izinsiz bir şekilde profesyonel kayıt ekipmanı kullanmak yasaktır.

14 Kasım

document1

Dozi Ozowski

Yüzen Oda

15 Kasım

Geeva Flava

Okay Vivian

Midvil